Invite Discount (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save
lv: Saglabāt

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Message subject
lv: Vēstules temats
