Invite Discount (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Message text
pl: Tekst wiadomości

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Message subject
pl: Temat wiadomości

en: Coupon code
pl: Kod kuponu
