Invite Discount (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Save
vi: Lưu

en: Configuration saved.
vi: Đã lưu cấu hình.

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Settings restored to their default values.
vi: Cấu hình đã được phục hồi thành giá trị mặc định.

en: Message subject
vi: Chủ đề thông điệp
