Invite Discount (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save
id: Simpan

en: Configuration saved.
id: Konfigurasi sudah disimpan.

en: Message text
id: Teks pesan

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Coupon code
id: Kode kupon
