Invite Discount (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Message text
nl: Berichttekst

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Allowed Roles
nl: Toegestane rollen

en: Message subject
nl: Onderwerp van bericht

en: Discount type
nl: Kortingstype

en: Coupon code
nl: Kortingscode

en: Discount value
nl: Waarde van de korting

en: Enter values without symbols, for 15%, enter "15" and choose Percentage as the discount type.
nl: Voeg waarden zonder symbolen in. Vul '15' in voor 15% en kies 'Percentage' als kortingstype.

en: Minimum order limit
nl: Minimale bestellingslimiet

en: A minimum order total that applies to the coupon, or 0 for no minimum order limit.
nl: Een minimum bedrag voordat de coupon gebruikt kan worden, of 0 voor geen minimum.

en: Coupon name
nl: Naam van de coupon

en: Coupon value
nl: Couponwaarde
