Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: ACCEPTED
fi: HYVÄKSYTTY

en: REJECTED
fi: HYLÄTTY

en: API username
fi: API käyttäjänimi
