Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
