Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Not found
hu: Nem található

en: API key
hu: API kulcs

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: ACCEPTED
hu: ELFOGADVA

en: REJECTED
hu: ELUTASÍTVA

en: CVV match: @cvv
hu: CVV egyezés: @cvv

en: API username
hu: API felhasználói név

en: Debug response: !data
hu: Hibakereső válasz: !data
