Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Enabled
ja: 有効

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Authentication
ja: 認証

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: ACCEPTED
ja: 承認されました

en: REJECTED
ja: 却下されました

en: CVV match: @cvv
ja: CVV一致: @cvv

en: API username
ja: APIユーザー名

en: Debug response: !data
ja: デバッグレスポンス: !data

en: Mail notification settings
ja: メール通知の設定
