Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: API key
nl: API-sleutel

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: ACCEPTED
nl: GEACCEPTEERD

en: REJECTED
nl: GEWEIGERD

en: CVV match: @cvv
nl: CVV overeenkomst: @cvv

en: API username
nl: API-gebruikersnaam

en: Debug response: !data
nl: Debug-antwoord: !data
