Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Enabled
pl: Włączone

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: API key
pl: Klucz API

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Debug response: !data
pl: Odpowiedź debugera: !data
