Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Enabled
ru: Включено

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Not found
ru: Не найдено

en: API key
ru: API-ключ

en: Authentication
ru: Аутентификация

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Enable test mode
ru: Включить тестовый режим

en: ACCEPTED
ru: ОДОБРЕНО

en: REJECTED
ru: ОТКАЗАНО

en: CVV match: @cvv
ru: CVV совпало: @cvv

en: API username
ru: Имя пользователя API
