Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Enabled
sk: Povolené

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Not found
sk: Nenájdené

en: API key
sk: API kľúč

en: Authentication
sk: Overenie

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba
