Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: ACCEPTED
sv: ACCEPTERAD

en: REJECTED
sv: NEKAD

en: CVV match: @cvv
sv: CVV-matchning: @cvv

en: API username
sv: API användarnamn

en: Debug response: !data
sv: Felsökningssvar: !data
