Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Enabled
tr: Etkin

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: ACCEPTED
tr: ONAYLANDI

en: REJECTED
tr: REDDEDİLDİ

en: CVV match: @cvv
tr: CVV eşleşmesi: @cvv

en: Mail notification settings
tr: Posta bildirim ayarları
