Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Enabled
vi: Bật

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: API key
vi: khóa API

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: API username
vi: Tên người dùng API
