Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Enabled
ar: مفعل

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Not found
ar: غير موجود

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
