Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད
