Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Authentication
cs: Ověření

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: ACCEPTED
cs: PŘIJATO

en: REJECTED
cs: ZAMÍTNUTO

en: CVV match: @cvv
cs: CVV se shoduje: @cvv

en: API username
cs: API uživatelské jméno
