Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Authentication
el: Πιστοποίηση
