Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Enabled
fa: فعال

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: ACCEPTED
fa: تائید شد

en: REJECTED
fa: رد شد

en: CVV match: @cvv
fa: تطبیق CVV: @cvv

en: API username
fa: نام کاربری API

en: Debug response: !data
fa: پاسخ به اشکال زدایی : !data
