Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Enabled
fr: Activé

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Not found
fr: Non trouvé

en: API key
fr: Clé d'API

en: Authentication
fr: Authentification

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: ACCEPTED
fr: ACCEPTÉ

en: REJECTED
fr: REJETÉ

en: CVV match: @cvv
fr: Le CVV correspond : @cvv

en: API username
fr: Nom d'utilisateur de l'API

en: Debug response: !data
fr: Réponse de débogage : !data
