Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण

en: cURL
hi: कर्ल
