Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Enabled
it: Attivato

en: User ID
it: ID utente

en: Not found
it: Non trovato

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: ACCEPTED
it: ACCETTATO

en: REJECTED
it: RIFIUTATO

en: CVV match: @cvv
it: Corrispondenza CVV: @cvv
