Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: User ID
lt: Nario ID

en: Not found
lt: Nerasta

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: ACCEPTED
lt: PRIIMTA

en: REJECTED
lt: ATMESTA

en: CVV match: @cvv
lt: CVV sutampa: @cvv

en: API username
lt: API nario vardas

en: Debug response: !data
lt: Tikrinimo (debug) atsakas: !data
