Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Enabled
bg: Активиран

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане
