Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Enabled
da: Aktiveret

en: User ID
da: Bruger ID

en: Not found
da: Ikke fundet

en: API key
da: API-nøgle

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: ACCEPTED
da: GODKENDT

en: REJECTED
da: AFVIST

en: CVV match: @cvv
da: Kontrolcifre resultat: @cvv

en: API username
da: API brugernavn

en: Debug response: !data
da: Debug-svar: !data
