Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Enabled
et: Lubatud

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Not found
et: Ei leitud

en: Authentication
et: Autentimine

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: ACCEPTED
et: VASTU VÕETUD

en: REJECTED
et: TAGASI LÜKATUD
