Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Enabled
gl: Activado

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Not found
gl: Non atopada

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago
