Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Enabled
he: מופעל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Not found
he: לא נמצא

en: Authentication
he: הזדהות

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום
