Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ
