Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Enabled
lv: Iespējots

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: API key
lv: API atslēga

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: REJECTED
lv: ATTEIKTS
