Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Enabled
oc: Activat

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Not found
oc: Pas trobat

en: API key
oc: Clau API
