Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Enabled
pt: Ativado

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Not found
pt: Não encontrado

en: API key
pt: Chave API

en: Authentication
pt: Autenticação

en: ACCEPTED
pt: ACEITE

en: REJECTED
pt: REJEITADO

en: API username
pt: API do nome de utilizador
