Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Enabled
ro: Activat

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: API key
ro: Cheia API

en: Authentication
ro: Autentificare
