Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Enabled
ca: Habilitat

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Not found
ca: No trobat

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament
