Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Enabled
id: Aktif

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: API key
id: Kunci API

en: Authentication
id: Autentikasi
