Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Enabled
pt: Habilitado

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Not found
pt: Não encontrado

en: API key
pt: Chave da API

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: ACCEPTED
pt: ACEITO

en: REJECTED
pt: REJEITADO

en: Debug response: !data
pt: Resposta de Depuração: !data
