Übercart gateway module for iTransact (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: User ID
uk: ID користувача

en: Not found
uk: Не знайдено

en: API key
uk: Ключ API

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: ACCEPTED
uk: ПРИЙНЯТЕ

en: REJECTED
uk: ВІДХИЛЕНО

en: CVV match: @cvv
uk: Збіг CVV: @cvv

en: API username
uk: Ім'я користувача API

en: Debug response: !data
uk: Відповідь зневаджувача: !data
