Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Quantity
ca: Quantitat

en: items
ca: elements

en: Customer
ca: Client

en: Amount
ca: Import

en: Product
ca: Producte

en: Print invoice
ca: Imprimeix la factura

en: Close window
ca: Tanca la finestra

en: Print
ca: Impressió

en: Order #:
ca: # comanda:

en: Customer:
ca: Client:

en: Products on order:
ca: Productes de la comanda:
