Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Quantity
de: Anzahl

en: Total
de: Gesamt

en: items
de: Elemente

en: Customer
de: Kunde

en: Amount
de: Betrag

en: Supplier
de: Lieferant

en: Product
de: Produkt

en: Print invoice
de: Rechnung drucken

en: Close window
de: Fenster schließen

en: Print
de: Drucken

en: Order #:
de: Bestellnummer:

en: Customer:
de: Kunde:

en: Products on order:
de: Artikel der Bestellung:

en: SKU:
de: Artikelnummer:
