Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Quantity
fr: Quantité

en: items
fr: éléments

en: Customer
fr: Client

en: Amount
fr: Montant

en: Supplier
fr: Fournisseur

en: Product
fr: Produit

en: Print invoice
fr: Imprimer la facture

en: Close window
fr: Fermer la fenêtre

en: Print
fr: Imprimer

en: Order #:
fr: Commande #:

en: Customer:
fr: Client :

en: Products on order:
fr: Contenu de la commande :

en: SKU:
fr: Réf. :
