Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Close window
kn: ವಿಂಡೊವನ್ನು ಮುಚ್ಚು

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...
