Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Amount
oc: Montant

en: Product
oc: Produit

en: Close window
oc: Tampar la fenèstra

en: Print
oc: Impression
