Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Quantity
ru: Количество

en: Total
ru: Итого

en: items
ru: объектов

en: Customer
ru: Покупатель

en: Amount
ru: Сумма

en: Product
ru: Товар

en: Print invoice
ru: Распечатать счёт

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Close window
ru: Закрыть окно

en: Print
ru: Печать

en: Order #:
ru: Заказ #:

en: Customer:
ru: Покупатель:

en: Products on order:
ru: Заказанные товары:

en: SKU:
ru: Артикул:

en: ZKPO
ru: ОКПО

en: RR
ru: № расчётного счёта

en: MFO
ru: МФО

en: IPN
ru: ИНН

en: UR. account for bank payment
ru: оплата на расчётный счёт

en: Legal persons (issue an invoice)
ru: Юридические лица (выписать счёт-фактуру)

en: Bill for legal person
ru: Счет для юридических лиц

en: Print bill
ru: Распечатать счёт
