Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Customer
gl: Cliente

en: Amount
gl: Cantidade

en: Product
gl: Produto

en: Print invoice
gl: Imprimir a factura

en: Print
gl: Imprimir

en: Order #:
gl: Pedido #:

en: Products on order:
gl: Productos no pedido:
