Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Total
hu: Mindösszesen

en: items
hu: tételek

en: Customer
hu: Vevő

en: Amount
hu: Összeg

en: Product
hu: Termék

en: Print invoice
hu: Számla nyomtatása

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Close window
hu: Ablak bezárása

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Order #:
hu: Rendelésszám:

en: Customer:
hu: Vevő:

en: Products on order:
hu: Megrendelt termékek:

en: SKU:
hu: Cikkszám:
