Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Total
vi: Tổng

en: Customer
vi: Khách hàng

en: Amount
vi: Số lượng

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Print invoice
vi: In đơn hàng

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Close window
vi: Đóng cửa sổ

en: Print
vi: In

en: Order #:
vi: Đơn hàng #:

en: Customer:
vi: Khách hàng:

en: Products on order:
vi: Các sản phẩm trên đơn hàng:
