Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Quantity
da: Mængde

en: Total
da: I alt

en: items
da: elementer

en: Customer
da: Kunde

en: Amount
da: Beløb

en: Product
da: Produkt

en: Print invoice
da: Udskriv faktura

en: Close window
da: Luk vindue

en: Print
da: Udskriv

en: Order #:
da: Ordre #:

en: Customer:
da: Kunde:

en: Products on order:
da: Varer på ordre:
