Ubercart Ukrainian Invoice for Legal Persons (6.x-1.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Customer
el: Πελάτης

en: Amount
el: Ποσό

en: Product
el: Προϊόν

en: Print invoice
el: Εκτύπωση τιμολογίου

en: Close window
el: Κλείσιμο παράθυρου

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Order #:
el: Παραγγελία #:

en: SKU:
el: Κωδικός:
